Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • On Sale! Limit 4
    Icelandic Provisions Strawberries & Cream Extra Creamy Skyr Whole Milk Yogurt, 4.4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • siggi's Vanilla Icelandic-Style Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Peach and Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.89
    $0.33/oz
  • Activia Black Cherry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Light Very Vanilla Fat Free Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Siggi's Vanilla & Cinnamon Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • La Yogurt Probiotic Blueberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Dannon Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
  • La Yogurt Probiotic Piña Colada Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Strawberry and Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Activia Peach Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Bowl & Basket Vanilla Nonfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • On Sale!
    Dannon Peach Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.11/oz
    was $0.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Mix-Ins Granola, Almonds, & Blueberries Whole Milk Yoghurt, 5.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.43/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Plain Whole Milk Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • siggi's Icelandic Skyr Nonfat Yogurt, Plain, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.38/oz
  • locked-in price
    YoCrunch Oreo Vanilla Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.21/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Original Raspberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • La Yogurt Vanilla Original Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • Bowl & Basket Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • On Sale! Limit 4
    Icelandic Provisions Cold Brew Coffee Extra Creamy Skyr, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Siggi's Black Cherry Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • locked-in price
    YoCrunch Vanilla with M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.21/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Peach Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Dannon Blueberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.11/oz
    was $0.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
Can't find what you're looking for?