Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Cheez-It Smoked Gouda Baked Snack Crackers, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 6 count, 12.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
  • locked-in price | Limit 4
    RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 1.38 oz Snack Pack
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Lance Toast Chee Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.52 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.47/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Ritz Cheese Cracker Sandwiches, 1.35 oz, 8 count
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.28/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Premium Original Saltine Crackers, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
  • 3 for $8.00
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Triscuit Hint of Sea Salt Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ka-Me Original Rice Crackers, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Goldfish Baby Cheddar Baked Snack Crackers, 7.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Goldfish Colors Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheez-It Cheesy Garlic Bread Baked Snack Crackers, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Cheez-It Reduced Fat Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 11.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.38/oz
  • Ritz Hint of Salt Crackers, 13.7 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Triscuit Original Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dare Vinta Original Crackers, 7.9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.38/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Joan of Arc Bite-Size Mini Toast, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.71/oz
  • Triscuit Original Crackers Made with Sea Salt Party Size, 1 lb 1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.41/oz
  • 2 for $9.00
    WHEAT THINS Original Snacks, Whole Grain Wheat Crackers, Snack Crackers, Family Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lance Peanut Butter Malt Sandwich Crackers, 10 count, 1.29 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.47/oz
  • Simple Mills Almond Flour Fine Ground Sea Salt Crackers, 4.25 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.29/oz
  • 2 for $9.00
    RITZ Original Crackers, Snacks for Kids and Adults, Lunch Snacks, Family Size, 20.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.26/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?