Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
  • On Sale!
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
  • Herr Foods Inc. Honey BBQ Potato Chips, 1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
  • Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
  • On Sale!
    HERR'S Ripples Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 12 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • Ruffles Potato Chips Buffalo Wings, 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 14 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Chex Mix Hot & Spicy Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Foods Inc. Sour Cream and Onion Potato Chips, 1 oz

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips, 9.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.47/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Mayté Plantain Chips with Lime, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • On Sale!
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 14 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Fritos Flavor Twists Corn Snacks Honey BBQ Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
  • Ruffles Potato Chips Flamin' Hot Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • Cape Cod Sour Cream and Onion Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
Can't find what you're looking for?