Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • On Sale!
    Little Debbie Mini Powdered Donuts, 10.0 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Debbie Mini Powdered Donuts, 10.0 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Debbie Mini Powdered Donuts, 10.0 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Koffee Kake Juniors Cakes, 2.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.75 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Juniors Cake, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Little Debbie Banana Puddın' Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies, 12 count, 1 lb 0.2 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Little Bites Hot Cocoa with Marshmallow Muffins Winter Limited Edition, count 20,8.25 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.60/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Honey Buns Big Pack, 9 count, 1 lb 5.25 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Moon Pie Banana Minis, 12 count, 12 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33 each
  • McKee Little Debbie Creme Pies Fudge Round Sandwich Cookies, 8 count, 9.47 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.34/oz
  • McKee Little Debbie Creme Pies Fudge Round Sandwich Cookies, 8 count, 9.47 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.34/oz
  • McKee Little Debbie Creme Pies Fudge Round Sandwich Cookies, 8 count, 9.47 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.34/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Jelly Krimpets, 2 oz, 6 pack

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Fudge Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $4.79
    $0.28/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Mini Crumb Snack Cakes, 6 count, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.29
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Little Debbie Zebra Snack Cakes, 10 count, 13.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • McKee Little Debbie Honey Buns, 6 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Cupcakes with Chocolate Icing, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Juniors Chocolate Kreamie Family Pack, 4 count
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Pecan Swirls Pastry Rolls, 1 oz, 16 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Louisiana Crunch Cake, 1 lb 2 oz

    Open Product Description
    $5.09
    $0.28/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Debbie Cinnamon Sticky Buns Big Pack, 8 count, 14 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.32/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Debbie Cinnamon Sticky Buns Big Pack, 8 count, 14 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.32/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Debbie Cinnamon Sticky Buns Big Pack, 8 count, 14 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.32/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Wonder Creme Filled Peanut Butter Flavored Chocolate Cupcakes, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Little Debbie Pecan Spinwheels Pastries, 8 count, 8.46 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.38/oz
  • McKee Little Debbie Birthday Cake Mini Muffins, 5 count, 8.44 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.38/oz
  • McKee Little Debbie Birthday Cakes, 8 count, 12.39 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.26/oz
  • McKee Little Debbie Cosmic Mini Muffins, 5 count, 8.44 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.38/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Lovers Cupcake Family Pack, 2.4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?