Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Temptations Seafood Medley Flavor Paté in Gravy Food for Adult Cats, 1+, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • Temptations Seafood Medley Flavor Paté in Gravy Food for Adult Cats, 1+, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • Temptations Seafood Medley Flavor Paté in Gravy Food for Adult Cats, 1+, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Sea Captain's Choice Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Blue Tastefuls Adult Indoor Chicken & Brown Rice Recipe Food for Cat 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.30/oz
  • Blue Buffalo Blue Tastefuls Adult Indoor Chicken & Brown Rice Recipe Food for Cat 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.30/oz
  • Blue Buffalo Blue Tastefuls Adult Indoor Chicken & Brown Rice Recipe Food for Cat 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.30/oz
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cat's Pride Unscented Health Monitor Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.99
    $3.20/lb
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.59
    $1.38/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.59
    $1.38/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.59
    $1.38/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Fancy Feast Savory Centers Paté with Chicken and a Gourmet Gravy Center Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Shrimp in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Ocean Fish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Florentine with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Florentine with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Florentine with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon & Shrimp Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.39
    $0.99/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Salmon & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Chicken & Turkey Casserole with Garden Greens in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Chicken in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Wild Salmon Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Liver & Chicken Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Step Clean Care Crystals Litter, 8 lb

    Open Product Description
    $25.99
    $0.20/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • Purina Fancy Feast Paté Natural White Meat Chicken Recipe Gourmet Cat Food, 3 oz

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Chicken Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Seafood Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • Purina Fancy Feast Natural Wild Alaskan Salmon Recipe Paté Gourmet Cat Food, Kitten, 3 oz

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • Sheba Perfect Portions Paté in Natural Juices Delicate Salmon Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75 each
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Shredded White Meat Chicken Fare with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights Grilled Chicken & Cheddar Cheese Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?