Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.69/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.69/oz
  • Rold Gold Tiny Twists Pretzels Original 16 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Gluten Free Original Deli Style Pretzel Crackers, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Pretzels Sticks, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Flipz Blueberry Donut Flavored Covered Pretzels, 7.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Rods Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Rounds Sea Salt Mini Pretzel Balls, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Seasoned Twisted Pretzel Sticks, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Rounds Butter Flavored Mini Pretzel Balls, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Everything Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.69/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.89
    $0.37/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Glutino Yogurt Flavored Covered Pretzels, 5.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.04/g
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Classic Salty Snack Pretzels, 5.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Bachman Butter Twist Original Brick Oven Flame-Baked Pretzels, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Filled Pretzel Sandwiches, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Dipping Sticks Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Unsalted Mini Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Pretzels, Braided Pretzel Twists Honey Wheat, 12 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.52/oz
Can't find what you're looking for?