Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cabot Creamery Reduced Fat Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) with Honey Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • Fage Creamy Dreamy Lemon Meringue Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.38/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Blueberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Refreshing Lemon Less Sugar Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cabot Creamery Reduced Fat Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • On Sale!
    Chobani Key Lime Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Flip S'more S'mores Sweet Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Limited Batch, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 32 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Chobani Black Cherry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Greek Plain Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Chobani Flip Peanut Butter Cup Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total Reduced Fat 2% Milkfat with Mixed Berries Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • On Sale!
    Chobani Pineapple on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Flip Key Lime Crumble Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Chobani Flip Mint Chocolate Chip Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Greek Yogurt Limited Batch, 4.5 oz, 4 Count
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.32/oz
  • locked-in price
    Chobani Key Lime Blended Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Blueberry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Mocha Tiramisu Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
Can't find what you're looking for?