Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ghirardelli Chocolate Squares Crunchy Sea Salt Caramel Cookie Milk Chocolate, 5.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.54/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Ghirardelli Crunchy Caramel Waffle Cone Milk Chocolate Squares, 5.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.54/oz
  • Demet's Turtles Original Pecan Bites, 6.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.99
    $0.79/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Royal Dark Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Assorted Mini Pralinés Exquisite Chocolates, 36 count, 6.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.59
    $3.16/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Lindt Lindor Cookies & Creme White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $6.49/5.3oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $17.49
    $1.65/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Ghirardelli Raspberry Dark Chocolate Squares Bar, 4.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.31/oz
  • Perugina Baci Milk Fine Cocoa Truffle with Hazelnuts, 12 count, 5.29 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $15.99
    $3.02/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Roast Almond Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Swiss Luxury Selection Assorted Swiss Chocolate, 14.5 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $2.07/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.69
    $0.83/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • GHIRARDELLI Milk Chocolate Sea Salt Caramel Chocolate Squares, 5.3 OZ Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.92/oz
  • Godiva Masterpiece Heavenly Milk Chocolate with Ganache, 4.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $1.78/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sanders Pumpkin Spice Milk Chocolate Sea Salt Caramels Limited Edition, 7 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.98/oz
  • Lindt Excellence Crunchy Mint Cookie Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Excellence Extra Creamy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher Assorted Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher Milk Hazelnut Milk Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    BeeMax Blueberry Cheesecake Original Belgian Chocolate, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.99
    $1.56/oz
    was $19.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?