Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Drizzilicious Salted Caramel Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Quaker Protein Rice Crisps Tangy Barbecue, 2.6 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.07/oz
  • Quaker Protein Rice Crisps Tangy Barbecue, 2.6 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.07/oz
  • Quaker Protein Rice Crisps Tangy Barbecue, 2.6 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.07/oz
  • Quaker Protein Rice Crisps Chocolate Caramel 2.6 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.07/oz
  • Drizzilicious Very Berry Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Like Air Minis! Cinnamon Bun Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Like Air Minis! Cinnamon Bun Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Like Air Minis! Cinnamon Bun Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Brad's Organic Rice Cakes with Milk Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Like Air Minis! Cookie Dough Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Quaker Caramel Rice Cakes, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.64/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.64/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.64/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.64/oz
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Caramel Rice Cakes, 6.56 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
  • Quaker Rice Crisps Buttermilk Ranch 3.03 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.92/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.79/oz
  • Quaker Rice Crisps Chocolate 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.79/oz
  • Quaker Rice Crisps Chocolate 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.79/oz
  • Quaker Rice Crisps Chocolate 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.79/oz
  • Quaker Rice Crisps Korean Style Barbecue 3.03 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.92/oz
  • Drizzilicious S'mores, Birthday Cake and Cookies & Cream Rice Cake Bites, 0.74 oz, 12 count

    Open Product Description
    $11.99
    $1.35/oz
  • Lundberg Family Farms OG MINI RICE CAKES APPLE PIE, 5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Lundberg Family Farms OG MINI RICE CAKES SEA SALT, 5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Lundberg Family Farms OG MINI RICE CAKES WHITE CHEDDAR, 5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Lundberg Family Farms Salt-Free Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.56/oz
  • Lundberg Family Farms Thin Stackers Brown Rice Lightly Salted Puffed Grain Cakes, 24 count, 6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Lundberg Family Farms Wild Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.56/oz
  • Brad's Organic Corn Cakes with Dark Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Brad's Organic Corn Cakes with Milk Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Brad's Organic Corn Cakes with Milk Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Brad's Organic Corn Cakes with Milk Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Brad's Organic Rice Cakes with Dark Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Like Air Minis! Birthday Cake Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Quaker Rice Crisps Apple Cinnamon 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.91/oz
  • Quaker Lightly Salted Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.94/oz
Can't find what you're looking for?