Store Prepared Bone-In Buffalo Wing Bucket - Sold Cold, 32 oz, $14.99
Store Prepared Bone-In Buffalo Wing Bucket - Sold Cold, 32 oz
Store Prepared
Open Product Description
$14.99
$0.47/oz
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz, $7.99
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz
Store Prepared
On Sale! Limit 4
Open Product Description
$7.99
$0.31/oz
was $8.99
Offer Valid Week of Sep 27th
Fresh Made BBQ Chicken Tenders, $6.49 avg/ea
Fresh Made BBQ Chicken Tenders
Fresh Made
Open Product Description
$6.49 avg/ea
$9.99/lb
Final cost based on weight
Store Prepared Grilled Lemon Herb Chicken Breast - Sold Cold, $13.99 avg/ea
Store Prepared Grilled Lemon Herb Chicken Breast - Sold Cold
Store Prepared
Open Product Description
$13.99 avg/ea
$13.99/lb
Final cost based on weight
Fresh Made Fried Buffalo Wings - Sold Cold, $7.49 avg/ea
Fresh Made Fried Buffalo Wings
Fresh Made
Open Product Description
$7.49 avg/ea
$9.99/lb
Final cost based on weight
Bowl & Basket Roaster Chicken Breast - Sold Cold, $7.18 avg/ea
Bowl & Basket Roaster Chicken Breast - Sold Cold
Store Prepared
Keto Friendly
Paleo
Open Product Description
$7.18 avg/ea
$3.99/lb
Final cost based on weight
Fresh Made Boneless Barbeque Wings - Sold Cold, $7.59 avg/ea
Fresh Made Boneless Barbeque Wings
Fresh Made
Open Product Description
$7.59 avg/ea
$9.99/lb
Final cost based on weight
Store Prepared Teriyaki Chicken Wings - Sold Cold, $9.99 avg/ea
Store Prepared Teriyaki Chicken Wings - Sold Cold
Store Prepared
Open Product Description
$9.99 avg/ea
$9.99/lb
Final cost based on weight
Fresh Made Grilled Chicken Tenders - Sold Cold, $10.49 avg/ea
Save time with these chicken breast tenders that are seasoned and grilled to perfection! Add to your favorite sandwich, salad or enjoy alone as a protein packed pick me up.
Fresh Made
Open Product Description
$10.49 avg/ea
$13.99/lb
Final cost based on weight
Store Prepared BBQ Chicken Wings - Sold Cold, 32 oz, $13.99
Store Prepared BBQ Chicken Wings - Sold Cold, 32 oz
Store Prepared
Open Product Description
$13.99
$0.44/oz
Store Prepared Buffalo Chicken Wing - Sold Cold, 32 oz, $13.99
Store Prepared Buffalo Chicken Wing - Sold Cold, 32 oz