Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Littleneck Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Soft Shell Crab, 1 each

    Open Product Description
    $9.99
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cooked Lobster, Chilled, Average Weight 1.2 lb

    Open Product Description
    $17.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Colossal Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $70.99
    $4.44/oz
  • Middleneck Clams, 36 count
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $27.96
    $1.75/oz
    was $35.96
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Whole Branzini
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Wild Caught Fresh Icelandic Cod Loins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $27.99/lb
    $27.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Organic Prince Edward Island Mussels
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ocean Legacy Super Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $50.99
    $3.19/oz
  • Fresh Norwegian Organic Salmon Fillet, Antibiotic Free
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cooked New Shell Lobster, 1 lb

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Nuggets
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Mar Seafood Inc. Middle Neck Clams, 36 count
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Whiting Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cherrystone Aqua-Farms Misty Point Oysters, 12 count
    Plant Based

    Open Product Description
    $11.99
    $1.00 each
Can't find what you're looking for?