Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Freshpet Tender Chicken Recipe with Carrots, Peas & Brown Rice Slice & Serve Roll Dog Food, 6 lb

    Open Product Description
    $16.99
    $2.83/lb
  • Cadet Gourmet Pork Hide & Chicken Twists Premium Dog Treats, 7 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
  • Blue Buffalo Bits Beef Recipe Soft & Chey Training Dog Treats, 4.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $11.99
    $1.09/oz
  • Hartz Oinkies Tender Twists Dog Chew Treats, 10 count, 3.7oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.49
    $1.48/oz
  • On Sale!
    Blue Buffalo Homestyle Recipe Senior 7+ Beef & Vegetable Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hartz Oinkies Hearty Kabobs Dog Chew Treats, 6 count, 3.0 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.49
    $1.83/oz
  • locked-in price
    Nutrish Chunks in Gravy Real Beef, Veggies & Pumpkin Recipe Natural Food for Adult Dogs, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cadet Gourmet Chicken Breast Treat for Dogs, 1.75 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $33.99
    $1.21/oz
  • locked-in price
    Nutrish Premium Paté Real Beef & Pumpkin Recipe Natural Food for Adult Dogs, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • CESAR Adult Soft Wet Dog Food Filets in Gravy Filet Mignon Flavor, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $1.49
    $0.11/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 24-lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $59.99
    $2.50/lb
  • Cesar Classic Loaf in Sauce Turkey Recipe Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Pedigree Choice Cuts in Gravy Food for Dogs Variety Pack, 3.5 oz, 18 count

    Open Product Description
    $17.99
    $0.29/oz
  • Chomp'ems Premium Beefhide 6-7" Spirals Dog Chew, 2 count, 2.64 oz

    Open Product Description
    $5.99
  • On Sale! Limit 4
    Milk-Bone Medium Original Beef Flavor Dog Treat, 280+ count, 10 lb

    Open Product Description
    $13.99
    $1.40/lb
    was $16.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Small Breed Senior Chicken and Brown Rice Natural Food for Dogs, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $21.99
    $4.40/lb
  • On Sale! Limit 4
    Canine Carry Outs Beef Flavor Chew Bones Dog Snacks, 2.8 oz

    Open Product Description
    $1.44
    $0.48/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cesar Classic Loaf in Sauce Grilled Chicken Flavor Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Dogsters Cheesy Bac'n Flavor Ice Cream Style Treats for Dogs, 3.5 fl oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/fl oz
  • Cadet Gourmet Duck Breast Treat for Dogs, 1.75 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $33.99
    $1.21/oz
  • Purina ONE Tender Cuts in Gravy with Real Beef & Wild-Caught Salmon Adult Dog Food, 13 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
  • Freshpet Chunky Beef Recipe with Carrots, Peas & Brown Rice Slice & Serve Roll Dog Food, 6 lb

    Open Product Description
    $18.99
    $3.17/lb
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • 2 for $7.00
    Milk-Bone Soft & Chewy Dog Snacks, 5.6 oz

    Open Product Description
    $3.79
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Blue Homestyle Recipe Beef Dinner with Garden Vegetables Adult Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Country Butcher Beef Rib Bone Natural Dog Chews, 1.3 oz

    Open Product Description
    $3.29
  • locked-in price
    Milk-Bone Soft & Chewy Mini's Dog Snacks, 18 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $14.49
    $0.81/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 5.5 lb

    Open Product Description
    $27.99
    $5.09/lb
  • 2 for $4.00
    Purina ONE Classic Ground Chicken & Brown Rice Entrée Adult Dog Food, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Rachael Ray Nutrish Real Chicken, Pumpkin & Salmon Recipe Natural Food for Adult Dogs, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Multipet Squeakables Latex Dog Toy

    Open Product Description
    $6.99
  • PEDIGREE CHOICE CUTS IN GRAVY Adult Canned Soft Wet Dog Food, with Beef, (12) 13.2 oz. Cans

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $47.99
    $0.20/oz
Can't find what you're looking for?