All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Caught Mackerel in Organic Extra Virgin Olive Oil, 3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $1.56/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $29.99
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 15 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $21.99
    $2.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Blueberry Almond Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.52
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Sardines in Spanish Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $1.14/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Vegetable Spirals Brown Rice Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Shells Brown Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 32 fl oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Cellentani Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Elbows No. 81 Slow Dried Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Original Vanilla Almond Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.84/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    New Primal Snack Mates Chicken & Maple Mini Meat Sticks, All Natural, 0.5 oz, 5 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.40/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    New Primal Snack Mates Pizza Flavored Mini Meat Sticks, All Natural Chicken, 0.5 oz, 5 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.40/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hint Water Infused with Fruit Essences, 16 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $0.08/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Against the Grain Uncured Pepperoni Pizza Poppers, 10 count, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $5.39
    $0.90/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Plain Unsweetened Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Milton's Crispy Sea Salt Protein Crackers, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Milton's Zesty Ranch Protein Crackers, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Salty Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Spaghetti Style White Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?