Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ferrero Rocher Dark Chocolate Bar with Hazelnut & Cocoa Filling, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.98/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Sanders Dark Chocolate Sea Salt Caramels, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher Milk Hazelnut Milk Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • DOVE PROMISES MILK CHOCOLATE STAND UP POUCH 14.08 OUNCES PER BAG
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.79
    $0.84/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz
  • Godiva Signature Rich & Creamy Milk Chocolate, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ghirardelli Chocolate Jack O'lanterns Chocolate Assortment Limited Edition, 4.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Dark Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.49
    $1.72/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Truffles in Milk, Dark & White Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • Lindt Gourmet Truffles, 2.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.92/oz
  • Lindt Gourmet Truffles, 14.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $33.49
    $2.28/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Sanders Dark Chocolate Sea Salt Caramels, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
  • DOVE PROMISES  Dark Chocolate & Almond Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
Can't find what you're looking for?