Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Chex Mix Honey Nut Sweet & Salty Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Mayté The Original Maduritos Sweet Plantain Chips, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • Doritos Tortilla Chips Spicy Sweet Chili Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.75/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.66
    $0.88/oz
  • Mayté Salted Plantains Chips, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • Kettle Brand Jalapeño Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips Fiesta Size, 1 lb 1 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.29/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Takis Blue Heat Hot Chili Pepper Tortilla Chips, 9.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.47/oz
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • 2 for $5.00
    Mission Rounds Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.23/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    PopCorners Popped-Corn Snacks White Cheddar Flavored 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fritos Corn Chips The Original 1 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Utz Ripples Barbeque Flavored Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • El Sol Garlic Plantain Chips, 16.93 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?