Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $27.96
    $1.75/oz
    was $35.96
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Frozen Wild Caught Sockeye Salmon Fillet
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Seafood Department Lobster Tail, 1 pound

    Open Product Description
    $28.58 avg/ea
    $28.58/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Louis Kemp Chunk Style Crab Delights, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Louis Kemp Crab Delights Leg Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Fresh Seafood King Mackerel - Whole, 1 pound

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Seafood Cod - Whole Black, 1 pound

    Open Product Description
    $11.49/lb
    $11.49/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Alaska Cod Fillet, Tray Wrapped, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • Fresh Salmon Heads
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Seafood ShopRite Large Raw  Shrimp, 1 pound

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $11.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Prime Cut Steelhead Portions
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Fresh Alantic Salmon, 1 pound

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • SaltedCod Fillet, Boneless, Jumbo, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cooked Lobster, Chilled, Average Weight 1.2 lb

    Open Product Description
    $17.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cherrystone Aqua-Farms NJ Littleneck Clams, 25 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99
    $0.52 each
  • Farm Raised Fresh Whole Fully Cleaned Black Tilapia
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Live #2 Male Crabs, 1 each

    Open Product Description
    $4.99
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.98
    $0.31/oz
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
Can't find what you're looking for?