New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Whole Hearted Dark Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.8 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.84/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Barilla Rustic with Italian Basil Pesto Sauce, 6.5 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.72/oz
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Bites Pumpkin Muffins Fall Limited Edition, 20 count, 7.5 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.67/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Kendamil Banana Oatmeal, 8 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • JonnyPops Organic Enchanted Fruit Punch Unicorn Twist Pops, 1.12 fl oz, 6 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.89/fl oz
  • Downy Boutique Botanicals In Wash Laundry Scent Booster Beads, CITREA Scent, 4.8 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $1.04/oz
  • 2 for $8.00
    belVita Fruit Bakes, Blueberry, Soft Baked Breakfast Bars, 5 Packs (2 Fruit Bars Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.89
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oreo Fall Treats Chocolate Sandwich Cookies, 20 count, 1 lb 2 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.56/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Classic Pumpkin Donuts, 8 count, 14.5 oz

    Open Product Description
    $4.19
    $0.29/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.79/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Samyang Buldak Carbonara Spicy Chicken Flavor Ramen, 4.58 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $7.49
    $0.33/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • Bubba Burger Original Beef Burgers, 1/3 pound, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.99
    $0.56/oz
  • Vaseline Almond Smooth Body Lotion, 20.3 fl oz

    Open Product Description
    $8.49
    $0.42/fl oz
  • StarKist Tuna Creations Lightly Seasoned Premium Dill Pickle Tuna Salad, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • RITZ Drizzled Minis Caramel Crackers, Snacks for Kids and Adults, Party Snacks, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Triscuit White Cheddar Snack Mix, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.66/oz
  • Fiber One Chocolate Chip Cookie Brownies, 0.89 oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.93/oz
  • Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars, 1.4 oz, 5 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate King Size, 2.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.50/oz
  • Minkus Family Farms, Inc White Onions, 2 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
  • Ronzoni Protein Penne Rigate Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
  • 3 for $21.99
    Mountain Dew Dirty Dew Cream Soda 12 Fl Oz X 12
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $21.99
    Mug Zero Sugar Soda Root Beer Floats Vanilla Howler 12 Fl Oz X 12
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Millie Moon Cloud Touch Softness Unisex Luxury Diapers, Size 6, 33-44 lbs, 54 count

    Open Product Description
    $27.99
    $0.52 each
  • 2 for $18.00
    Diet Coke Lime Soda Limited Edition, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.69
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?