Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Limited Batch, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Orange Cream Pop Greek Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Toasted Coconut Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $5.10
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $3.15 each
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Blueberry Lemon Muffin Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Mocha Tiramisu Greek Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Mango on the Bottom Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Orchard Peach Less Sugar Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Flip Cinnamon French Toast Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Triple Zero Plain Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Tropical Mango Coconut Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Flip Key Lime Crumble Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • Too Good & Co. Madagascar Vanilla Zero Sugar Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.89
    $0.36/oz
  • Too Good & Co. Peach Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.89
    $0.36/oz
  • Too Good & Co. Peach Zero Sugar Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.89
    $0.36/oz
  • locked-in price
    Chobani Black Cherry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Cherry Cheesecake Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Lemon Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Madagascar Vanilla & Cinnamon Less Sugar Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?