Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • 2 for $5.00
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Miniature Cups Family Pack, 15.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.70/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Atkins Endulge Chocolate Peanut Candies Treat, 1.2 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Minis Chocolate Candies, 1.77 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.53/oz
  • Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.56/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Party Pack, 35.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $18.49
    $0.52/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.42/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • 2 for $10.00
    Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate Share Pack, 8.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • 2 for $10.00
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M'S, Twix and Snickers Candy, 160 count, 61.57 oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.41/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Dark Chocolate Candies Sharing Size, 9.40 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 25 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Candy Snack Size, .55 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.90/oz
  • 2 for $10.00
    Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel and Smooth Nougat Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Caramel Chocolate Candies Sharing Size, 9.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
  • 2 for $10.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies Fun Size, 10.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Kisses Monster Milk Chocolate, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.59/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?