Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $16.98
    $8.49/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $16.98
    $8.49/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $16.98
    $8.49/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $20.98
  • locked-in price
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $26.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $26.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $26.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Medium, 102-120 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $18.98
    $9.49/lb
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tastee Choice Over Crispy Jumbo Popcorn Shrimp, 12 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tastee Choice Over Crispy Jumbo Popcorn Shrimp, 12 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tastee Choice Over Crispy Jumbo Popcorn Shrimp, 12 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Farm Raised EZ Peel Shrimp, 13/15
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-off Extra Large Raw Shrimp, 52-60 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $22.98
    $0.72/oz
  • Wholesome Pantry Raw Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $1.06/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Peeled, Deveined & Tail-Off Large US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Peeled, Deveined & Tail-Off Large US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Peeled, Deveined & Tail-Off Large US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Bowl & Basket Specialty Argentine Raw Red Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $24.98
    $12.49/lb
  • Bowl & Basket Cocktail Shrimp, 90-105 shrimp, 36 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $28.99
    $12.88/lb
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wholesome Pantry Cooked Large Cleaned Shrimp, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $26.98
    $13.49/lb
  • Bowl & Basket Specialty Farm Raised Cooked Black Tiger Shrimp, Colossal
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty EZ-Peel Raw Wild-Caught Shrimp, Extra Colossal, 16-24 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $41.98
    $20.99/lb
  • Bowl & Basket Specialty Peeled, Deveined & Tail-Off Extra Large Key West Pink Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $18.99
    $1.19/oz
  • Bowl & Basket Specialty Cooked Black Tiger Shrimp, Colossal, 26-30 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.98
  • Bowl & Basket Specialty Peeled, Deveined & Tail-Off Medium Key West Pink Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $1.12/oz
  • Wholesome Pantry Cooked Jumbo Cleaned Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $15.99
    $1.00/oz
  • Bowl & Basket Specialty Colossal Raw Black Tiger Shrimp, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $35.98
    $17.99/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Tastee Choice Oven Crispy Jumbo Beer Battered Shrimp, 12 - 14 count, 9 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wholesome Pantry Cooked Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $34.98
    $1.09/oz
  • Wholesome Pantry Cooked Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $34.98
    $1.09/oz
  • Wholesome Pantry Cooked Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $34.98
    $1.09/oz
  • Wholesome Pantry Raw Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $30.98
  • Frozen Seafood Seassoned Medium Shrimp, 1 pound

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Bowl & Basket Specialty Argentine Raw Wild-Caught Red Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $22.98
    $11.49/lb
  • BOWL AND BASKET SRBB 31/40 EZ PEEL

    Open Product Description
    $10.49
    $10.49/lb
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Medium, 102-120 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $21.98
    $10.99/lb
Can't find what you're looking for?