All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Whole Milk Low Moisture String Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Belvita Fruit Bakes Strawberry Breakfast Bars, 1.41 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.89
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cakes Buttermilk Flapjack & Waffle Mix, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks French Onion Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Reduced Fat Mozzarella String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Carolina Whole Grain Brown Rice, 80 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/lb
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Arnold Sandwich Thins Multigrain Rolls, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Rustik Oven Hearty Grains & Seeds Bread, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Blueberry Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Protein Honey Nut Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil The Original Himalayan Pink Salt Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop White Cheddar Popcorn, 4.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.78/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani String Cheese Low Moisture Part Skim Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cocoa Breakfast Protein Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies the Original 100% Whole Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Cranberry Orange Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th