All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale!
    Forager Project Organic Dairy-Free Strawberry Cashewmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Semi Sweet Mini Chips, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Sardines in Spanish Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Go Coconuts Coconut Milk & Coconut Water Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Natural Lemon Essence Wild Sardines, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Mexican Style Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Spicy Sardines with Piri Piri Pepper in Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.36
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Mussels in Olive Oil & Vinegar, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19
    $1.55/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Siete Grain Free Taco Shells, 12 count, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.00/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Spinach Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Plain Unsweetened Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Sweet & Creamy Cashew Oat Coconut Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Smoked Provolone Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.56/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Small Sardines with Sweet Piquillo Peppers, 3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Brown Rice Fettucini Style Pad Thai Pasta, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Caught Mackerel in Organic Extra Virgin Olive Oil, 3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $1.56/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Spirals Brown Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th