All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No High Fructose Corn Syrup
    Remove No High Fructose Corn Syrup
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Oscar Mayer Original Naturally Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
    was $8.65
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.26/fl oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sourdough Boule, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $3.99
    Polar Premium Original Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.39
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Martin's Potato Bread
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.17/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hotel Bar Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hoboken Farms Vodka Sauce, 25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.20/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Rustik Oven Sourdough Bread, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $18.00
    Coca-Cola Zero Sugar Cola, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.69
    $0.07/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $3.99
    Polar Lemon Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.39
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $3.99
    Polar Lime Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.39
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Coca-Cola Mini Zero Sugar Cola, 7.5 fl oz, 6 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/fl oz
    was $7.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hoboken Farms Marinara Sauce, 25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.20/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $3.99
    Polar Mandarin Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.39
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Applewood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $8.00
    Progresso Rich & Hearty Chicken & Homestyle Noodles Soup, 19 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Coca-Cola Zero Sugar Cola, 42.2 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $0.05/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Martin's Sandwich Potato Rolls, 8 count, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.20/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th