All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Osem Bamba Peanut Butter Puffs, 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.99/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.98
    Huggies Natural Care Sensitive Fragrance Free Wipes, 56 Count

    Open Product Description
    $2.69
    $0.05 each
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Gerber 2nd Foods Organic Pear Spinach Puree Baby Food, Sitter, 3.5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.48/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Mott's for Tots Apple Juice Beverage, 64 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.05/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Mott's for Tots Apple White Grape Juice
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.05/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pampers Baby Dry Ultra Cushiony Diapers, Size 5 (20-37 lbs), 78 Count, Up to 100% leakproof

    Open Product Description
    $27.99
    $0.36 each
    was $28.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pampers Cruisers 360 size 7, 44 ct

    Open Product Description
    $22.99
    $0.52 each
    was $27.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Once Upon a Farm Go-Go Greens and Berry Berry Organic Dairy-Free Smoothies, 4 oz, 4 count

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
    was $10.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Aquaphor Advanced Therapy Healing Ointment, 14 oz
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $19.37
    $1.38/oz
    was $22.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $39.98
    Huggies Natural Care Sensitive Fragrance Free Wipes, 560 Count

    Open Product Description
    $21.99
    $0.04 each
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mott's for Tots Apple Juice, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.07/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Once Upon a Farm Organic & Dairy-Free Strawberry Banana Coconut Milk Yogurt Alternative, 3.2 oz
    Organic
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.19
    $1.00/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.98
    Huggies Natural Care Cucumber, Aloe, & Vitamin E Wipes, 56 Count

    Open Product Description
    $2.69
    $0.05 each
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Aquaphor Advanced Therapy Healing Ointment, 7 oz

    Open Product Description
    $13.17
    $1.88/oz
    was $15.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Gerber 2nd Foods Organic Banana Strawberry Raspberry Oatmeal Puree Baby Food, Sitter, 3.5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.48/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Aquaphor Baby Advanced Therapy Healing Ointment, 7 oz
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $13.04
    $1.86/oz
    was $14.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Huggies Pull-Ups Disney Jr. Minnie Potty Training Pants, Size 4T-5T, 38-50 lbs, 17 Count

    Open Product Description
    $9.99
    $0.59 each
    was $11.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Huggies Little Movers Disney Baby Diapers, Size 5, Over 27 lb, 19 Count

    Open Product Description
    $9.99
    $0.53 each
    was $11.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Once Upon a Farm Organic Smoothies, 4 oz, 4 Count

    Open Product Description
    $10.49
    $0.66/oz
    was $11.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Honest Refresh Citrus Vanilla Shampoo + Body Wash, 10.0 fl oz

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/fl oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pampers Swaddlers Diapers, Size 2, 29 Count

    Open Product Description
    $9.99
    $0.34 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pampers Swaddlers Diapers, Size 3, 26 Count

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Once Upon a Farm Organic Smart Blends, 3.2 oz, 4 Count

    Open Product Description
    $9.49
    $0.74/oz
    was $10.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Earth's Best Organic 123 Sesame Street Apple Sunny Days Snack Bars, 0.67 oz, 7 count
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Earth's Best Organic Garden Veggie Straws Original Snacks, 2.75 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.63/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Earth's Best Organic 123 Sesame Street Cheddar Organic Veggie Baked Corn Puffs for ages 2+, 1.55 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $2.90/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Earth's Best Organic Strawberry Sunny Days Snack Bars, 0.67 oz, 7 count
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Aquaphor Advanced Therapy Healing Ointment, .25 oz

    Open Product Description
    $3.82
    $15.28/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Aquaphor Advanced Therapy Healing Ointment, 10.5 oz
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $16.57
    $1.58/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Aquaphor Baby 3 in 1 Diaper Rash Healing Cream, 3.5 oz
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $7.19
    $2.05/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th