Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • On Sale!
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cheez-It Snap'd Cheddar Sour Cream & Onion Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • Cheez-It Snap'd Cheddar Sour Cream & Onion Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • Cheez-It Snap'd Cheddar Sour Cream & Onion Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • 2 for $7.00
    Town House Dipping Thins Sea Salt Baked Snack Crackers, 9 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Sweet Hawaiian Crackers, 13.7 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • 2 for $7.00
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Stonefire Sea Salt Naan Crisps, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Carr's Table Water Original Crackers, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.39
    $1.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • WHEAT THINS Original Snacks, Whole Grain Wheat Crackers, Snack Crackers, Family Size, 14 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.41/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pretzelized Honey Mustard Pretzel Crackers, 6.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Premium Original Saltine Crackers, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • locked-in price
    Firehook Classic Sea Salt Organic Artisan Baked Crackers, 8 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Toasteds Savory Onion Crackers, 8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Lance Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.52 oz, 10 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • RITZ Original Crackers, Snacks for Kids and Adults, Lunch Snacks, Family Size, 20.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.28/oz
  • 2 for $9.00
    RITZ Toasted Chips Sour Cream and Onion Crackers, Party Snacks, 8.1 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ritz Bits Cheese Cracker Sandwiches, 8.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.49/oz
  • Pepperidge Farm Goldfish Colors Cheddar Baked Snack Crackers, 0.9 oz, 9 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.79
    $0.96/oz
  • Triscuit Original Crackers Made with Sea Salt Party Size, 1 lb 1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.41/oz
  • locked-in price | Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Extra Toasty Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Extra Big Baked Snack Crackers Pantry Size, 11.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.34/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Annie's Organic Cheddar Squares Baked Crackers, 7.5 oz
    locked-in price
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.51/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Colors Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Joan of Arc Bite-Size Mini Toast, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.71/oz
  • locked-in price | Limit 4
    RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 1.38 oz Snack Pack
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Original Crackers, 6 count, 12.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Town House Mediterranean Herb Pita Crackers, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Gluten Free Original Baked Snack Crackers, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Good Thins Gluten Free Sea Salt Corn & Rice Snacks, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $1.23/oz