Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Peppermint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12 each
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Spearmint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Sweet Watermelon Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Life Savers Wint O Green Mints, 6.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Trident Cinnamon Sugar Free Gum, 42 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.10 each
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size Party Pack, 30.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.29
    $0.57/oz
  • Reese's Chocolate Candy, Peanut Butter Creme & Crispy Wafers Sticks King Size, 4 count, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • Reese's Chocolate Candy, Peanut Butter Creme & Crispy Wafers Sticks King Size, 4 count, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • Reese's Chocolate Candy, Peanut Butter Creme & Crispy Wafers Sticks King Size, 4 count, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • 2 for $6.00
    Lifesavers Orange Mints, 6.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Russell Stover Pumpkin Peanut Butter Covered in Milk Chocolate, 1.3 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $1.28/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 2 count, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.26/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Milk Chocolate Candies, 1.69 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Haribo Goldbears Gummi Candy Share Size, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.25
    $0.31/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • On Sale!
    Tootsie Roll Midgees Candy, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tootsie Roll Midgees Candy, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tootsie Roll Midgees Candy, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wrigley's Extra Peppermint Sugarfree Gum, 35 count

    Open Product Description
    $4.49
    $0.13 each
  • Ice Breakers Cool Sugar Free Mints, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $2.33/oz
  • Brach's Classic Candy Corn, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/oz
  • SOUR PATCH KIDS Original Soft & Chewy Gummy Candy Family Size
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.49
    $0.33/oz
  • M&M's Minis Chocolate Candies, 1.77 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.53/oz
  • Tic Tac Fruit Adventure Mints, 100 count, 1.7 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Hard Candies, 2.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Mentos Mint Candy, 1.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $1.20/oz
  • 2 for $10.00
    Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 10 count, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th