Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz, $7.99Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 ozStore PreparedOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz, $11.99Fresh Made 8 Piece White Meat Fried ChickenFresh MadeAdd Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$11.99$0.50/ozAdd to List
Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz, $11.99Fresh Made 8 Piece White Meat Fried ChickenFresh MadeAdd Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$11.99$0.50/ozAdd to List
Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz, $11.99Fresh Made 8 Piece White Meat Fried ChickenFresh MadeAdd Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$11.99$0.50/ozAdd to List
Fresh Made Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Fresh Made 8 Piece White Meat Fried ChickenFresh MadeAdd Fresh Made Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Fresh Made Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Fresh Made Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz, $7.99Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried ChickenFresh MadeOn Sale! Limit 4Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz, $7.99Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried ChickenFresh MadeOn Sale! Limit 4Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz, $7.99Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried ChickenFresh MadeOn Sale! Limit 4Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz, $7.99Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried ChickenFresh MadeOn Sale! Limit 4Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Made Fried Chicken Sandwich - Sold Cold, 8 oz, $7.99A hand breaded and fried juicy chicken breast topped with pickle slices on a delicious, fresh roll.Fresh MadeAdd Fresh Made Fried Chicken Sandwich - Sold Cold, 8 oz to Favorites.Add Fresh Made Fried Chicken Sandwich - Sold Cold, 8 oz to Favorites.Fresh Made Fried Chicken Sandwich - Sold Cold, 8 ozOpen Product Description$7.99$1.00/ozAdd to List
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz, $4.99Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz to Favorites.Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 ozOpen Product Description$4.99$0.42/ozAdd to List
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz, $7.99Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozStore PreparedOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz, $7.99Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozStore PreparedOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz, $7.99Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozStore PreparedOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz, $7.99Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozStore PreparedOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz, $7.99Fresh fried - equal parts drums & thighs.Bowl & BasketOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz, $7.99Fresh fried - equal parts drums & thighs.Bowl & BasketOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz, $7.99Fresh fried - equal parts drums & thighs.Bowl & BasketOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Hot, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Fresh fried - equal parts drums, thighs, breasts, & wings.Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Fresh fried - equal parts drums, thighs, breasts, & wings.Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Fresh fried - equal parts drums, thighs, breasts, & wings.Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Fresh fried - equal parts drums, thighs, breasts & wings.Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Marinated Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Marinated Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Marinated Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Marinated Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Mixed Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz, $7.99Chicken Raised with No Added Hormones or Steroids* *Federal Regulations Prohibit Use of Hormones or Steroids in PoultryBowl & BasketOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Mixed Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Fresh fried - equal parts drums, thighs, breasts & wings.Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Fresh fried - equal parts drums, thighs, breasts & wings. Includes both white and dark meat pieces. Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Fresh fried - equal parts drums, thighs, breasts, & wings.Bowl & BasketAdd Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz, $10.99Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozStore PreparedAdd Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz to Favorites.Bowl & Basket Spicy Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 ozOpen Product Description$10.99$0.46/ozAdd to List
Prepared foods Fried Chicken, 24 oz, $6.998 PiecePrepared foodsAdd Prepared foods Fried Chicken, 24 oz to Favorites.Add Prepared foods Fried Chicken, 24 oz to Favorites.Prepared foods Fried Chicken, 24 ozOpen Product Description$6.99$0.29/ozAdd to List
ShopRite Chicken Drumstick - Single Piece, 2.25 oz, $1.09ShopRiteAdd ShopRite Chicken Drumstick - Single Piece, 2.25 oz to Favorites.Add ShopRite Chicken Drumstick - Single Piece, 2.25 oz to Favorites.ShopRite Chicken Drumstick - Single Piece, 2.25 ozOpen Product Description$1.09$0.48/ozAdd to List
ShopRite Chicken Thigh - Single Piece, 4 oz, $0.99ShopRiteAdd ShopRite Chicken Thigh - Single Piece, 4 oz to Favorites.Add ShopRite Chicken Thigh - Single Piece, 4 oz to Favorites.ShopRite Chicken Thigh - Single Piece, 4 ozOpen Product Description$0.99$0.25/ozAdd to List
Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz, $7.99Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozStore PreparedOn Sale! Limit 4Add Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Add Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz to Favorites.Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz, $7.99Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 ozStore PreparedOn Sale! Limit 4Add Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Add Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz to Favorites.Store Prepared Spicy Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 ozOpen Product Description$7.99$0.31/oz was $8.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List